TransFoorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Transsoolisus, M2F, F2M, sookorrigeerimine Eestis, genderqueer, queer, sugu, soolisus, soovähemus, transseksuaalsus, drag


3 posters

    Tutvumine.

    avatar
    A.Telhaug


    Tutvumine. Empty Tutvumine.

    Postitamine by A.Telhaug Kolm 02 Jan 2013, 18:16

    Tere foorumlased. Selline küsimus on aegajalt ikka meeltes mõlkunud, et kus, kuidas ja kas on foorumeid/kohti, kus võiksid kohtuda rahulikult, viisakalt ja meeldivalt siis erinevad sood. Eelkõige pean silmas siis heteroid, kes saaksid tutvuda cd, transvestiitide ja miks mitte lesbidega. Tutvumise põhjus ei peagi olema ilmtingimata tagamõttega, miks mitte lihtsalt tutvus. Oleks tore mõni õhtu jalutada näiteks ja tutvuda erinevate eluvaadete ja kogemustega. On inimesi argu nagu mina, kes kohe ei julge marssida sisse mõnda klubbi, kus oleks võimalik selline kohtumine.

    Head Uut Aastat kõigile !
    Andreas.
    delenn
    delenn
    M2F


    Tutvumine. Empty Re: Tutvumine.

    Postitamine by delenn Kolm 02 Jan 2013, 19:09

    Tere Andreas! Head uut aastat Sinulegi! Ma mõistan Su küsimust selliselt, et oleks põnev lähemalt tutvuda ja arutleda maailma asjade ja isikliku olemise teemal inimestega, kes määratlevad enda olemust mõneti erinevalt enamusest.

    On olemas seksuaalse sisuga, tutvumiseks mõeldud mitte eestikeelseid veebilehti, kus enamasti heteromehed otsivad kontakte transnaistega. Eks sealgi saab ju suhelda transinimestega kui nad otseselt teenusena end ei reklaami.

    Kui Sind meie teema huvitab, miks mitte aktiivselt postitada transfoorumi erinevatesse teemadesse. Arutame koos ja saame kõik targemaks. Selliselt kasvab iseenesest välja kontaktide hulk, kellega vaated elule on piisavalt lähedased, et kunagi võibolla kohvikuski koos aega veeta.

    Turvalisuse pärast palun kõigil päriselus toimuvatesse kohtumistesse suhtuda suurima ettevaatusega!! Sinu tervis ja elu on tähtsamad kui võimalik põnevus!

    Andreas, väga tore, et sellise teema algatasid, vaata foorumis ringi, vasta olemasolevatele teemadele ja algata ise uusi teemadel mida huvitavaks pead. Oled alati oodatud!

    Delenn
    avatar
    A.Telhaug


    Tutvumine. Empty Re: Tutvumine.

    Postitamine by A.Telhaug Kolm 02 Jan 2013, 19:44

    Aitäh sooja vastuvõtu eest. Selge on see, et ülemäärased riskid põnevuse arvelt võivad hilisemalt saada ehk isegi saatuslikuks mingis vormis. Seda kõike olen ma endale teadvustanud ja see muudabki asja ehk raskemaks. Ma ei ole eriline foorumite inimene, olen loomult juba selline nö silmast silma inimene, meeldib osaleda elavas vestluses, arutelus ja üldiselt nelja silma all, sest rohkem inimesi muudab keskendumise raskeks. Rahulik keskkond, meeldiv vestluspartner ja nii teadmised tulevad Smile Kindlasti jälgin siinset foorumit huviga ja ehk isegi teen mõne postitused veel. Olen kursis ka välismaiste portaalidega, kuid ikkagi leian, et kõige parema mõistmise saan samasse ühiskonda ja kultuuri kuuluva inimese käest. Igatahes olen siin foorumis olemas.
    bianco
    bianco


    Tutvumine. Empty Re: Tutvumine.

    Postitamine by bianco Kolm 09 Jan 2013, 15:55

    nt tartus kohtub igal neljapäeval väga kirju seltskond just hubasex vestlusex, tutvumisex. seltskonda on oodatud ja osalevadki ka sõbralikud ja LGBT-teemadele avatud heterod. tavaliselt on meid koos 10-16 inimese jagu. kohapeal loodud tutvuste najal saab siis huvi korral edasi kulgeda ju ka 4-silma-jutuajamistesse.
    delenn
    delenn
    M2F


    Tutvumine. Empty Re: Tutvumine.

    Postitamine by delenn Esm 14 Jan 2013, 23:45

    .... Ja Pärnus võib huviline mind kohvikusse paluda või siis tulla mõnele Pärnu LGBT (lesbi-gei-bi-trans) rahva ja sõprade üritusele❤

    Teavet Pärnu kokkusaamistest:

    https://www.facebook.com/pages/Nimega-Grupp/495359937154090?ref=hl

    :flower:

    Sponsored content


    Tutvumine. Empty Re: Tutvumine.

    Postitamine by Sponsored content


      Teis 19 Märts 2024, 04:46