TransFoorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Transsoolisus, M2F, F2M, sookorrigeerimine Eestis, genderqueer, queer, sugu, soolisus, soovähemus, transseksuaalsus, drag


  Kui inimesed räägiksid soost nii nagu teistest nähtustest

  Marcus
  Marcus
  Admin


  Kui inimesed räägiksid soost nii nagu teistest nähtustest Empty Kui inimesed räägiksid soost nii nagu teistest nähtustest

  Postitamine by Marcus Reede 26 Mai 2017, 10:13

  Kui inimesed räägiksid soost nii nagu teistest nähtustest
  Kaya York

  Very Happy

  Kirjandus: "See on kas lühijutt või novell. Pole olemas sellist asja nagu lühinovell."

  Subatomaarsed osakesed: "Nüüd väidetakse, et on avastatud "tetrakvargid" ja "pentakvargid". Kui palju kvarkide kombinatsioone siis olemas on? Ma ei suuda tänapäeval enam üldse kursis olla. Mis juhtus vanade heade lihtsalt aatomitega?"

  Kassid: "Mänksi kass pole päris kass. Kassidel on sabad. Võib-olla on see koaala."

  Jäätis: "Avokaado pole reaalne jäätisemaitse, sest ma pole sellest mitte kunagi kuulnud ja see ei meeldi mulle."

  Lingvistika: "Mind ei huvita, mida keeleteadlased räägivad, küll ma juba dialekti ära tunnen, kui ma seda kuulen ja pennyslvania hollandi inglise keel pole mingi dialekt."

  Mõrv: "Kui sa arvad, et mõrv on ebaseaduslik tahtlik tapmine, siis kuidas sa selgitad seda, et loomad mõrvavad üksteist looduses pidevalt?"

  Vesi: "Vesi on H2O. Jää võib ju ringi marssida ja teeselda, et ta on midagi muud, kuid me kõik teame, et see on samuti H2O ja seega vesi. See on lihtne keemia."

  Värvid: "Kultuurireeglitel pole värvide üleminekuga midagi tegemist. Vikerkaarel on seitse värvi: punane, oranž, kollane, roheline, sinine, violetne ja teine violetne."

  Arstid: "Sa ei saa lihtsalt sidemeid peale panna, pikalt arstiks õppida, teha eksamid, saada kutsetunnistus ja tahta, et sind arstiks kutsutakse. Sa kas sünnid arstina või mitte."

  Kuumus: "Ettevaatust, tules on palju kuumuse väge. Oi, vabandust "kineetilist energiat!" Tänapäeval peab ju poliitiliselt korrektne olema."

  Seks: "Misjonäripoos on ainuke loomulik seksimise poos. Inimestel on selleks geneetiline eelsoodumus."

  Poliitika: "Liberaal?! Lõpeta lumehelbekese mängimine. Sa oled kas vabariiklane või demokraat, kogu lugu."

  Mõtteväljad: "Ma ei usu kvantmehhaanikasse. Mõned inimesed internetis räägivad asjadest, mis minu arvates on täiesti pöörased."

  Teater: "Ma ei ole näitleja. Ma olen tõesti Hamlet. Ja mind ei huvita, kui mind lavalt maha lüükse, ma ei hakka teile petistele Rosencrantz ja Guildenstern ütlema!"

  Film: "Sean Connery on tõesti James Bond, sest ma olen näinud teda korduvalt Bondi mängimas. Aga Daniel Craig lihtsalt vahetab riideid ja teeskleb Bondi mängimist."


  Orginaal
  https://www.mcsweeneys.net/articles/if-people-talked-about-other-things-the-way-they-talked-about-gender-identity


  _________________
  Kui inimesed räägiksid soost nii nagu teistest nähtustest Idl_lo10


   Nelj 06 Okt 2022, 09:46